Nové možnosti AWEBu

Nové možnosti AWEBu

Příspěvekod ffousek » úte 29. bře 2011 9:19:51

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat jaké jsou plány ohledně rozšiřování možností AWEBu. Možnost vizualizace přes webové rozhraní mě hodně zaujala :o , chybí mi ale grafické zobrazení dat (trendy). Je mi jasné, že řešení tohoto by byl celkem oříšek (aby se to mohlo zobrazovat v prohlížeči, muselo by to asi generovat výstup jako bitmapu). Ještě větší ořech by byla možnost záznamu dat - to by snad bylo možné vyřešit pouze nějakým pluginem do prohlížeče, nebo formou souboru ke stažení, který by se vytvářel ukládáním dat ze stanice do AWEBu. Ale tudy asi cesta AWEBu nepovede (nebo se mýlím?).
ffousek

Re: Nové možnosti AWEBu

Příspěvekod kasik » úte 29. bře 2011 22:00:19

Nějaké plány dalšího rozšiřování jsou ;)
Konkrétně co se grafů týče - jsou nyní v testovací fázi. Pokud se chcete podívat, jak to vypadá v praxi, stavte se buď tento týden na náš stánek na AMPERu v Brně anebo za 14 dní na ELECTRONu v Praze. Předvádíme zde webový server na AWEBu s reálnými daty, jako klient slouží dva tablety - iPad a Samsung Galaxy Tab. Oba tablety představují velmi elegantní domácí terminály pro zobrazování dat z řídicích systémů AMiT. Kromě toho na nich můžete brouzdat po Internetu, psát maily, debatit s kamarády v diskusích, pouštět si filmy, fotografovat a natáčet video, zahrát si nějakou tu hru anebo využít některé z tisíců volně dostupných aplikací. Nedá se to popsat, to se musí asi vidět a hlavně si na to sáhnout...
Petr Kašík
AMiT, spol. s r.o. - marketing
kasik

Příspěvekod ffousek » čtv 03. zář 2015 13:47:16

Protože aktuálně pracuji na své první aplikaci pro AMR-OP87, skusil jsem, jak to je s konfigurací WEB serveru. Bohužel v seznamu zařízení v AWDet zatím tento HW chybí :(. Ptám se tedy touto cestou jaké jsou plány do budoucna, nebo je-li nějaká "skrytá" možnost konfigurace WEB serveru.
ffousek

Příspěvekod riha » pon 07. zář 2015 8:10:54

Dobrý den,
AWDet zatím skutečně terminál AMR-OP87 nenabízí. Do budoucna se však s jeho podporou v prostředí AWDet samozřejmě počítá - bude k dispozici již v připravované verzi AWDet, která aktuálně prochází fází testování před uvolněním. Do té doby lze pro parametrizaci webového serveru v AMR-OP87 vybrat v AWDet stanici typu AMR-CP2x, která je s co do obsluhy webového serveru s AMR-OP87 plně kompatibilní. Po vygenerování a zavedení projektu (vytvořeného pro AMR-CP2x) do AMR-OP87 by vám tedy webové stránky měly bez problémů fungovat.
Zbyněk Říha
Technická podpora (support@amit.cz)
AMiT spol. s r.o.
riha

Zpět na Obecná diskuse