Novinky

Novinky

Příspěvekod jarda » ned 10. úno 2013 13:50:33

Vým, že sem moc obchodníci a projektanti moc nechodí, ale přezto to zkusím.
Náhodou jsem se dozvěděl, že AWDet 1.5.0 umí posílat maily a W procesory umí logovat na flash kartu. Programátor nebo technik tuto informaci zjistí z info u nové verzi programu nebo když má vyřešit konkrétní zadání, ale jak se to má dozvědět obchodník nebo projektant, aby to mohli nabýzet zákazníkům. Pokud nebudou dobře informováni nejdůležitější lidi při získávání zakázek, tak jak to má jít dopředu.
Navrhuji, umísťování těchto řekl bych zásadních inovací na hlavní stránku AMiTu tj. do novinek například ve znění „10.2.2013 Od verze AWDet 1.5.0 plná podpora zasílání mailů z webového serveru.“
Co si o tom myslíte? Podpořili by jste tento návrch?
Jarda Valter
jarda

Re: Novinky

Příspěvekod kasik » pon 11. úno 2013 16:08:04

Nevím Jardo, jak sem chodí obchodníci a projektanti, ale my z AMiTu forum sledujeme docela pravidelně a pozorně (včetně obchodníků). O novinkách, o kterých píšeš, se zpravidla rádi chlubíme na stránkách v sekci Aktuálně. Chystáme teď novou verzi AWDetu, která toho bude mít ještě víc, stále ale ještě testujeme a chytáme chybky... Jakmile bude verze venku, určitě se všichni o nových funkcích dozví. Zkusíme připravit i jednodenní seminář o novinkách, tak jako každé jaro. A pokud si najdu chvilku času, hodím to i na papír ve formě propagačního letáku a určitě něco napíšu na svůj blog.
Petr Kašík
AMiT, spol. s r.o. - marketing
kasik

Příspěvekod jarda » pon 11. úno 2013 16:53:46

Mně se právě zdá, že se těmi novinkami v sekci aktuálně „nechlubíte“, protože pro mě i mnou dotázané lidi to byla nová informace. Odhodlal jsem se k této minivýtce, po úvaze, kdy jsem se dozvěděl už poněkolikáté o již podporovaných funkcích z jiných zdrojů.
Obchodníky a projektanty jsem měl na mysli spíše z aplikátorských firem, který na fórum nechodí a hlavně oni by měli o těchto funkcích vědět.
Jarda Valter
jarda

Příspěvekod Kozdera » úte 05. bře 2013 12:44:28

No já bych řekl, že obchodnící a projektanti z aplikátorských firem to asi až tak nedocení, protože moje zkušenost je spíš taková, že mnohdy nedokážou ani správně navrhnout systém, natož aby docenili to, že umí odeslat např. e-mail.

Osobně mám občas problém opačný, že vím o novinkách předem a pak se obchodníka nebo při návštěvě supportu vyptávám, kdy už to bude. Jako tomu bylo např. u zmíňěných SD karet.
Jan Kozdera
NEUMAN EL, spol. s r.o.
Kozdera

Příspěvekod kasik » úte 05. bře 2013 15:46:51

Tak jsem si vzal Jardova slova k srdci a speciálně pro projektanty a obchodníky našich partnerů jsem připravil krásné barevné přehledové letáky, kde jsou uvedeny základní vlastnosti po skupinách produktů. Přijďte za 14 dní na AMPER a můžete je mít. Pokud by se vám letáky hodily i pro vaše obchodní aktivity, domluvíme se a pošlu vám jich víc.
Tímto vás zvu na AMPER! Doufám, že nás nepřehlédnete.
Petr Kašík
AMiT, spol. s r.o. - marketing
kasik

Zpět na Obecná diskuse